Auto skup Nowogard

Masz dość amatorów ? Pseudo handlarzy i problemów z autem ? Auto skup Nowogard to zdecydowany i pewny klient na twój samochód. Kupimy auto sprawne, niesprawne i to które nadaje się już tylko na złom. Interesują nas wszystkie marki, modele i roczniki. Zapraszamy serdecznie do wyceny państwa auta. Jesteśmy dla państwa dostępni przez siedem dni w tygodniu.

auto skup nowogard

Uważasz że sprzedaż auta musi być trudna. Zadzwoń na auto skup Nowogard a przekonasz się iż może być inaczej.

Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają się na robocie. Skupujemy wszystkie typy i rodzaje aut. Jeżeli masz auto które chcesz sprzedać skontaktuj się z nami. Na podstawie marki, modelu oraz rocznika postaramy się wstępnie wycenić państwa auto. Skupujemy nawet stare i uszkodzone pojazdy, których nikt już nie chce. Płacimy gotówką nawet za auta, które nadają się już tylko na złom.

Czy skup aut Nowogard kupuje również auta bez opłat ?

Tak. Dla nas nie ma żadnego problemu. Skupujemy samochody całkowicie sprawne, na chodzie i z opłatami jak i auta uszkodzone bez ważnego przeglądu technicznego czy ubezpieczenia OC. Wystarczy do nas zadzwonić i przedstawić sytuację a postaramy się państwu pomóc. Każde auto jest indywidualnie wyceniane.

Jak skup samochodów Nowogard płaci za auta ?

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego iż często chcą państwo sprzedać auto w celu pozyskania gotówki dlatego wiemy iż bardzo istotny jest dla państwa czas. Na bazie naszych kilkuletnich doświadczeń doszliśmy do wniosku że najlepszą formą płatności jest gotówka. Za każde auto płacimy państwu natychmiast po podpisaniu wszystkich niezbędnych dokumentów na miejscu transakcji.

Jeżeli moje auto nie jeździ czy sprzedając auto do skupu samochodów Nowogard muszę sam je dostarczyć ?

Dla nas niesprawne auto to żaden problem. Dysponujemy własnymi lawetami, które w razie potrzeby mogą odebrać państwa auto. Wystarczy się z nami umówić na odbiór a przyjedziemy we wskazane miejsce i zabierzemy państwa auto. Wszystko to całkowicie gratis. Sprawdź naszą ofertę.