Złomowanie aut Stargard

Szybki złomowanie aut Stargard i okolice. Bez zbędnego czekania, jeżdżenia i dzwonienia. Zadzwoń do nas a przekonasz się jak wygląda profesjonalne złomowanie. My wiemy co robimy. Pomożemy tobie szybko i sprawnie z każdym starym autem. Zapewniamy pełną obsługę od a do z. Bez żadnych ukrytych kosztów. Przyjedziemy, wycenimy, kupimy, załatwimy formalności i zabierzemy twoje stare auto lawetą.

złomowanie aut stargard

Jakie samochody skupuje złomowanie aut Stargard ?

Jesteśmy zainteresowani wszystkimi samochodami. Interesuje nas każdy model, rocznik i stan. Skupujemy samochody sprawne i niesprawne. Kupujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Każde auto jest dla nas interesujące. Kupimy nawet mocno zniszczone, stare i pordzewiałe wraki. Oferujemy dobre ceny i odbiór własnym transportem bezpośrednio z miejsca postoju. Zadzwoń a wycenimy twoje auto.

Czy złomowanie pojazdów Stargard odbierze moje auto ?

Tak. Przyjedziemy do państwa pod dom lub w każde inne wskazane dla państwa dogodne miejsce i odbierzemy auto. Dysponujemy własnymi lawetami które są w stanie codzienni odbierać od państwa auta. Wystarczy tylko do nas zadzwonić. Nie muszą państwo niczym więcej się martwić. My zajmiemy się wszystkim od odbioru auta po wypełnienie wszystkich formalności.

Czy złomowanie samochodu Stargard jest usługą zajmującą dużo czasu ?

Nie. Działamy bardzo szybko. Samochody odbieramy zazwyczaj w przeciągu 24 godzin od momentu chęci zgłoszenia pozbycia się auta. Cała transakcja wraz z odbiorem auta trwa zazwyczaj około 30 minut. Zapewniamy na miejscu wszystkie niezbędne formalności. Nie muszą państwo jeździć do naszej siedziby ponieważ to my załatwimy wszystko od ręki na miejscu transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ile złomowanie samochodów Stargard zapłaci za moje rozbite auto ?

Wartość każdego samochodu jest ustalana indywidualnie. Dlatego właśnie najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie a my postaramy się podać państwu przybliżoną wartość waszego samochodu. Auta stare i mocno zniszczone traktujemy jak złom i taką cenę też za nie płacimy. Za nowsze z których można pozyskać cenne części płacimy ekstra.