Złomowanie aut Szczecin

Profesjonalne złomowanie aut Szczecin, Police i inne miejscowości w okolicy. Działamy szybko i konkretnie. Jeżeli mają państwo dość amatorów warto skorzystać z naszych usług. Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy ogromne doświadczenie w skupie różnego rodzaju pojazdów. Zadzwoń i ustal szczegóły a nie będziesz zawiedziony.

złomowanie aut szczecin

Czy złomowanie aut Szczecin odbiera pojazdy z pod adresu ?

Tak. Jest to jedna z największych zalet naszego skupu. Jesteśmy elastyczni. Zawsze staramy się dostosować do państwa potrzeb. Samochody odbieramy bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Oznacza to iż nie muszą się państwo martwić o ich transport do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić i umówić spotkanie a przyjedziemy i zabierzemy państwa stare lub niesprawne auto. Za odbiór samochodów nie pobieramy od państwa żadnych opłat.

Ile mogą otrzymać za złomowanie samochodu Szczecin ?

Kwota jaką płacimy za stare auto jest zróżnicowana. Zależy od od marki, modelu i rocznika auta oraz jego stanu. Wartość starych aut które nie przedstawiają już żadnej wartości jest zależna od cen surowców wtórnych na ogólnoświatowym rynku. Jeżeli chcą państwo wycenić auto najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie. Po podaniu nam podstawowych danych technicznych auta dokonamy jego wstępnej wyceny.

Czy złomowanie pojazdów Szczecin odbiera także samochody z innych lokalizacji ?

Tak. Działamy prawie w całym województwie Zachodniopomorskim. Odbieramy od państwa auta z wielu miast i miejscowości. Staramy się pomagać państwu wszędzie gdzie jest to potrzebne. Lista obsługiwanych przez nas miast i miejscowości jest naturalnie opublikowana na naszej stronie. Nie oznacza to jednak że nie dojedziemy po auta w innych miejscach. Najlepiej zawsze konsultować odbiór auta z nami telefonicznie.

Czy złomowanie samochodów Szczecin pobiera opłaty za dojazd do klienta ?

Nie pobieramy od państwa żadnych opłat. Zarówno wycena pojazdu jak i dojazd po jego odbiór jest całkowicie bezpłatna. Nikt nie oferuje tak korzystnych warunków. Zadzwoń i przekonaj się sam. Przyjedziemy, wycenimy, załatwimy formalności na miejscu i zapłacimy za twoje auto od ręki. Dodatkowo oferujemy najlepsze ceny w regionie.