Skup aut Goleniów

Szybki i fachowy skup aut Goleniów i inne miejscowości województwa Zachodniopomorskiego. Działamy na rynku od wielu lat i oferujemy państwu skup wszystkich typów i modeli pojazdów za gotówkę. Jeżeli masz dość sprzedawania auta na własną rękę skontaktuje się z nami a jeszcze dzisiaj zamienisz swój samochód na gotówkę. Każde auto szybko i sprawnie skupimy. Zapłacimy od ręki gotówką.

skup aut goleniów

Jakie auta odbiera skup aut Goleniów ?

Wszystkie pojazdy. Interesują na zarówno samochody kilkuletnie i w pełni sprawne na chodzie z opłatami, jak również stare i mocno zniszczone wraki, które nadają się już tylko na złom. Skupujemy zarówno samochody osobowe jak i dostawcze, busy, terenowe oraz wszystkie inne. Każde auto jest indywidualnie wyceniane. Jeżeli pojazd jest niesprawne możemy go odebrać z miejsca postoju nasza lawetą.

Dlaczego warto zadzwonić na skup samochodu Goleniów ?

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Dzięki nam oszczędzisz masę nerwów i czasu oraz pieniędzy. Sprzedasz swoje auto natychmiast, bez odbieranie setki telefonów, wystawiania ogłoszeń i pokazywania auta wielu niezainteresowanym klientom. Jeden telefon wystarczy abyśmy przyjechali, odebrali twoje auto z pod domu i zapłacili za nie gotówką na miejscu. Wszystko szybko i sprawnie. Minimum formalności.

Czy skup samochodów Goleniów pobiera opłaty za dojazd ?

Nie pobieramy od państwa żadnych pieniędzy zarówno za dojazd jak i odbiór pojazdów bezpośrednio od państwa. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się w wybranym terminie a przyjedziemy na miejsce i obejrzymy państwa auto. Jeżeli zaproponowana przez nas cena będzie państwu odpowiadać od ręki kupimy państwa auto i zapłacimy gotówką. W razie potrzeby zabierzemy je naszą lawetą.

Jak szybko auto skup Goleniów zabierze moje auto ?

Staramy się działać błyskawicznie. Zazwyczaj jesteśmy w stanie zabrać państwa auto w przeciągu 24h od momentu zgłoszenia chęci sprzedania auta. Jeżeli aktualnie nie możemy podjechać staramy się zrobić to w możliwie najkrótszym czasie. Ze względu na duża ilość zleceń czas odbioru może się wydłużyć do 48h.