Kasacja aut Gryfino

Pozbycie się starego auta jeszcze nigdy nie było tak proste, kasacja aut Gryfino to rozwiązanie państwa problemu. Masz stare auto ? Jest uszkodzone ? Nie opłaca się go naprawić ? Sprzedaje je nam. Zapewniamy państwu szybką pomoc z każdym autem. Niezależnie czy to sprawne czy uszkodzone odbierzemy je od państwa i jeszcze zapłacimy. Oferujemy najlepsze warunki w województwie Zachodniopomorskim.

kasacja aut gryfino

Czy kasacja aut Gryfino jest zainteresowana każdym autem ?

Tak. Skupujemy wszystkie typy i rodzaje samochodów. Interesują nas auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe i wszystkie inne. Każde auto jest dla nas cenne. Skupujemy samochody sprawne i te niesprawne. Interesują nas nawet stare i mocno zniszczone lub pordzewiałe auta które nie mają żadnej wartości. Nie musisz się martwić gdy twoje auto ma już lata świetności, zadzwoń do nas a my się nim zaopiekujemy.

Czy muszę dostarczyć auto aby auto kasacja Gryfino je kupiła ?

Nie muszą się państwo tym kłopotać. Ponieważ zdajemy sobie sprawę iż nie posiadają państwo odpowiedniego sprzętu aby dostarczyć nam mocno uszkodzone auto, wychodzimy na przeciw państwa potrzebom i sami odbieramy je od państwa. Dysponujemy kilkoma lawetami które cały czas są do państwa dyspozycji. Wystarczy zadzwonić i umówić termin w jakim mamy odebrać auto.

Jak szybko działa kasacja pojazdów Gryfino ?

Działamy błyskawicznie. Staramy się pomagać państwu najszybciej jak tylko to możliwe. Zazwyczaj odbiór auta jest możliwy w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży do nas. Jeżeli nasz skup posiada bardzo dużo pracy termin odbioru może być wydłużony ale staramy się aby nie przekroczył od 48 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży.

Jakie warunki musi spełniać auto aby kasacja samochodów Gryfino je kupiła ?

Każdy odbierany przez nas pojazd musi posiadać komplet niezbędnych dokumentów. Sprzedawany samochód musi również posiadać w pełni czytelny numer nadwozia. Jeżeli auto nie jest przerejestrowane należy posiadać wszystkie umowy kupna-sprzedaży. Jeżeli pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny a karta pojazdu nie została wydana również niezbędna będzie wizyta w wydziale komunikacji.