Kasacja aut Szczecin

Profesjonalna i szybka kasacja aut Szczecin i okolice. Masz auto niesprawne auto z którym nie wiesz co zrobić ? Dzwoń do nas. Pomożemy z każdym motoryzacyjnym problemem. Skupujemy wszystkie typy i modele samochodów. Całe i rozbite, powypadkowe, uszkodzone, po zalaniu, pordzewiałe, po szkodzie całkowitej. Kupimy absolutnie każde auto. Za samochody do kasacji płacimy gotówką na miejscu.

kasacja aut szczecin

Czy kasacja aut Szczecin odbiera uszkodzone pojazdy ?

Naturalnie. Z doświadczenia wiemy iż nie posiadają państwo odpowiedniego sprzętu aby przetransportować uszkodzone auto do nas. Dlatego właśnie wychodząc na przeciw państwa oczekiwaniom zapewniamy pełną obsługę wraz z odbiorem uszkodzonego auta bezpośrednio z pod państwa domu. Wszystko to w cenie odbioru auta, bez żadnych dodatkowych opłat ani dopłat. Nikt nie oferuje tak korzystnych warunków odbioru starych aut.

Dlaczego kasacja samochodów Szczecin to najlepsza oferta na rynku ?

Żadna z konkurencyjnych firm nie oferuje państwu tak kompleksowej i profesjonalnej obsługi. Dzwoniąc do nas mogą być państwo pewni że wszystko zostanie załatwione bardzo szybko i profesjonalnie. Zapewniamy państwu wszystkie niezbędne dokumenty na miejscu. Odbieramy auta własnym transportem i płacimy najlepszą cenę w regionie. Nikt nie jest w stanie pobić naszych warunków.

Jak szybko auto kasacja Szczecin odbierze uszkodzone auto ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż często bardzo zależy państwu na szybkim odbiorze uszkodzonego auta. Dlatego właśnie staramy się działać błyskawicznie. Dysponujemy kilkoma holownikami które są cały czas do państwa dyspozycji. Samochody staramy się odbierać w ciągu 24 godzin od momentu przekazania nam zgłoszenia. Zadzwoń a odbierzemy również i twoje uszkodzone auto.

Ile kasacja pojazdów Szczecin jest w stanie zapłacić za moje stare auto ?

Cena każdego skupowanego auta jest ustalana indywidualnie i zależy od rocznika, marki i modelu. Stare i mocno zdezelowane auta są skupowane w cenie złomu. Jeżeli auto jest w miarę nowe i może posłużyć za potencjalną bazę części staramy się wtedy zaoferować państwu wyższą kwotę niż tylko wartość złomu. Zadzwoń i sprawdź wartość swojego auta.