Skup aut Police

Szybki i fachowy skup aut Police i okolice. Oferujemy państwu szybką i profesjonalną pomoc z każdym samochodem. Kupujemy auta osobowe, dostawcze i ciężarowe.  Skupujemy samochody zarówno sprawne i na chodzie jak również uszkodzone lub powypadkowe. Każde auto jest traktowane indywidualnie. Zapewniamy wstępną wycenę już przy pierwszej rozmowie telefonicznej.

skup aut police

Kiedy skup aut Police może odebrać moje auto ?

Jesteśmy do państwa dyspozycji cały czas. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo i ustalić dogodny dla państwa termin odbioru pojazdu. Działamy cały czas przez siedem dni w tygodniu. Staramy się zawsze odbierać pojazdy w dogodnych dla państwa dniach i godzinach. Samochody odbieramy bezpośrednio z pod państwa domu lub każdego innego dogodnego miejsca.

Jak skup samochodu Police ocenia wartość auta ?

Wartość każdego pojazdu jest oceniana indywidualnie na podstawie takich parametrów jak marka, model oraz rocznik. Naturalnie istotne jest również czy auto jest sprawne czy uszkodzone lub powypadkowe. Samochody całkowicie sprawne posiadające ważny przegląd techniczny oraz ubezpieczenie OC są premiowane dodatkowo. W przypadku aut starych lub powypadkowych płacimy za nie wartość złomu.

Czy auto skup Police odbiera także pojazdy w okolicy ?

Tak. Skupujemy samochody w całej okolicy. Obsługujemy zarówno miasto Police jak i wszystkie mniejsze miejscowości. Zarówno w Policach jak i innych miejscowościach zapewniamy bezpłatny dojazd oraz odbiór państwa samochodu lawetą. Zadzwoń i umów się na odbiór lub oględziny auta w dogodnej dla ciebie chwili. Wszystko szybko sprawnie i w miłej atmosferze. Zapraszamy do kontaktu.

Czy skup samochodów Police odbiera także auta powypadkowe ?

Skupujemy wszystkie typy i rodzaje pojazdów. Zarówno te ładne sprawne i na chodzie jak również uszkodzone i powypadkowe wraki. Interesuje nas każde auto. Jedynym warunkiem jest posiadanie wszystkich niezbędnych do niego dokumentów. Samochody uszkodzone lub powypadkowe zabieramy naszymi lawetami z dogodnego dla państwa miejsca. Wystarczy tylko umówić termin a my przyślemy nasz holownik po państwa auto. Odbiór auta jest całkowicie darmowy.