Kontakt

 

kontakt auto skup

Adres korespondencyjny:

SKUP WRAKÓW S.C.
ul. Dworcowa 20
70-950 Szczecin
tel. +48 788-093-093

Kontakt auto skup jest możliwy w kilku formach:

  • kontakt telefoniczny
  • kontakt mailowy
  • kontakt przez formularz kontaktowy

Ponieważ nasz skup posiada bardzo duże obłożenie nie jesteśmy w stanie odpowiadać natychmiastowo na wszystkie przysłane maile. Staramy się to robić jak najszybciej jest to możliwe, lecz czasami czas odpowiedzi może wynosić nawet kilka dni. W mailach prosimy podawać wszystkie dokładne informację dotyczące pojazdu co usprawni i przyspieszy procedurę odpowiedzi. Dlatego właśnie jeżeli zależy tobie na czasie zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

tel. +48 788-093-093

Jeżeli chcą państwo wycenić dokładnie swoje auto mogą państwo także skontaktować się z nami poprzez nasz adres mailowy. Prosimy o przysyłanie precyzyjnych maili z ofertami samochodów, które zawierają markę, model, rocznik oraz opis stanu technicznego pojazdu. Istotny też jest rodzaj silnika oraz przebieg. W celu dokładniejszej wyceny zalecamy przysłanie również listy wyposażenia. Do maila prosimy dołączyć zdjęcia z wnętrza oraz zewnętrzne pojazdu. Prosimy o przysyłanie tylko maili zawierających wszystkie wyżej wymienione informacje. Jeżeli mail nie będzie zawierał niezbędnych informacji i tak zostaną państwo poproszeni o ich uzupełnienie. Nasz mail kontaktowy to:

biuro@skupwrakow.pl

Dla państwa wygody uruchomiliśmy również formularz kontaktowy poniżej dzięki któremu mogą państwo w łatwy i szybki sposób przesłać nam zgłoszenie chęci sprzedaży auta. Prosimy aby w formularzu kontaktowym również podawać wszystkie dane techniczne auta czyli marek, model, rocznik oraz rodzaj silnika i przebieg. Bardzo wskazane jest dołączenie zdjęć zewnątrz i wewnątrz auta. Im więcej precyzyjnych danych nam państwo dostarczą tym dokładniej możemy dokonać wstępnej wyceny państwa auta.

 

Poniżej zamieszczamy mapę dojazdu do naszego skupu. Prosimy o wcześniejsze umawianie chęci dostarczenia pojazdu ponieważ często jesteśmy w terenie i może się zdarzyć sytuacja iż nikogo po prostu państwo nie zastaną. Kontakt auto skup jest cały czas możliwy pod naszym numerem telefonu. Zapraszamy więc najpierw do kontaktu telefonicznego i ustalenia wszelkich szczegółów. Dopiero po ustaleniu wszystkich szczegółów oraz terminu zapraszamy państwa na oględziny pojazdu do nas.