Auto skup Police

Kupimy każdy samochód, auto skup Police to szybka transakcja i gotówka od ręki. Obsługujemy Szczecin , Police i okoliczne miejscowości. Skupujemy auta osobowe, dostawcze i ciężarowe. Za każde skupowane auto płacimy gotówką zapewniając państwu jednocześnie pełną obsługę formalną oraz techniczną. Działamy non stop przez siedem dni w tygodniu. Zadzwoń do nas a i ty dołączysz do grona zadowolonych klientów.

auto skup police

Jak auto skup Police wycenia wartość odkupowanych pojazdów ?

Wartość każdego samochodu jest indywidualnie wyceniana. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie a wycenimy wartość państwa auta podczas rozmowy. Należy przedstawić nam markę, rocznik, model oraz przybliżony stan auta. Na wartość pojazdu składa się także to czy posiada on przegląd techniczny i ubezpieczenie OC. Istotne istotne również czy auto jest sprawne czy uszkodzone. Po wszelkie szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Czy skup samochodów Police odbierze też mocno uszkodzone auto ?

Przedmiotem naszego zainteresowania są absolutnie wszystkie pojazdy. Skupujemy nawet auta które są bardzo mocno uszkodzone i nie nadają się już do dalszej jazdy. Interesują nas auta stare, powypadkowe, uszkodzone, po dachowaniach , szkodach całkowitych i w każdym innym stanie. Jeżeli masz takie auto dzwoń śmiało a my po nie przyjedziemy własnym transportem. Wszystkie formalności załatwimy na miejscu i zapłacimy gotówką.

Dlaczego warto oddać auto do skupu samochodów Police ?

Szybka gotówka , formalności od ręki i odbiór własnym transportem to tylko jeden z powodów dla którego nasza oferta jest dobra. Posiadamy wielkie doświadczenie w skupie aut wszelkiego rodzaju. Dzięki kontaktom wypracowanym przez lata działalności oraz stałym odbiorcą surowców jesteśmy w stanie zaoferować państwu najlepsze ceny w regionie. Zapraszamy do wyceny państwa auta.

Jak szybko skup aut Police może odebrać uszkodzone auto ?

Staramy się działać ekspresowo, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego iż czas jest dla państwa cenny. Zazwyczaj staramy się sfinalizować transakcję w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia chęci sprzedaży auta. Jeżeli nasz skup ma natłok pracy odbiór auta może ulec przesunięciu do 48 godzin.