Kasacja aut Police

Stare auto zalega pod twoim domem ? Kasacja aut Police i okolice to rozwiązanie twojego problemu. Szybko sprawnie i bezpiecznie. Bez zbędnego jeżdżenia i oczekiwania. Wystarczy jeden telefon aby szybko i sprawnie pozbyć się starego samochodu. Dojeżdżamy pod wskazany. Na miejscu oględzin wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty oraz płacimy gotówką za auto. Samochód zabieramy naszym transportem.

kasacja aut police

Ile kasacja aut Police zapłaci za moje rozbite auto ?

Wartość każdego samochodu jest inna. Każde auto jest indywidualnie przez nas oceniane na podstawie marki, modelu, rocznika i stanu technicznego. Samochody stare są dla san tylko źródłem odzysku metali i innych surowców. Auta nowsze które potencjalnie posiadają poszukiwane części zamienne mają większą wartość co przekłada się na wyższą cenę jaką oferujemy za ich odkup.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu wyceny państwa auta.

Czy kasacja pojazdów Police odbiera auta niesprawne ?

Dysponujemy własnymi holownikami dzięki czemu jesteśmy  w stanie odebrać od państwa każde niesprawne auto. Nie muszą się państwo się niczym martwić. Wystarczy do nas zadzwonić a my zajmiemy się resztą. Przyjedziemy lawetą i zabierzemy państwa uszkodzone auto. Na miejscu sporządzimy wszystkie niezbędne formalności. Za każde kupione auto zapłacimy od razu gotówką. Zapraszamy z autami sprawnymi i niesprawnymi.

Czy kasacja samochodów Police załatwia wszystkie formalności ?

Tak. Staramy się pomagać państwu we wszystkich kwestiach związanych ze złomowaniem auta. Zapewniamy państwu pełną obsługę od a do z. Pomożemy w sporządzeniu odpowiednich dokumentów oraz przedstawimy gdzie i w jakiej kolejności powinni państwo dokonać zgłoszenia zbycia auta. Wystarczy tylko do nas zadzwonić a o resztę przebiegu transakcji nie muszą się państwo martwić.

Jak szybko auto kasacja Police zabierze moje auto ?

Zdajemy sobie sprawę z tego iż często czas jest dla państwa jednym z ważniejszych czynników. Staramy się działać bardzo szybko. Zazwyczaj odbiór auta jest realizowany w przeciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Często czas realizacji jest znacznie krótszy. Jeżeli posiadamy bardzo dużo zleceń czas realizacji może ulec wydłużeniu do 48 godzin.