Sprawdzony auto skup

Zapraszamy na sprawdzony auto skup Szczecin i okolice. Jesteśmy na rynku od wielu lat. Gwarantujemy państwu fachową i sprawdzoną obsługę. Od wielu lat skupujemy od państwa auta sprawne i niesprawne. Posiadamy już ogromne grono zadowolonych klientów, które poleca nas zarówno znajomym jak i rodzinie. Zadzwoń do nas i też dołącz do grona naszych klientów.

sprawdzony auto skup szczecin

Dlaczego sprawdzony auto skup Szczecin jest lepszy od konkurencji ?

Nasz skup zapewni państwu najlepsze warunki w regionie. Żaden inny skup nie ma tak korzystnych warunków:

  1. Szybka transakcja
  2. Wycena auta już przy pierwszym telefonie
  3. Darmowy dojazd i oględziny auta wraz z wyceną
  4. Umowa kupna sprzedaży na miejscu
  5. Płatność za auto gotówką
  6. Odbiór z miejsca postoju naszym transportem

Czy którykolwiek inny skup jest w stanie zaoferować państwu lepsze warunki ? Odpowiedź jest prosta, nie. Ponieważ to my jesteśmy liderem skupu samochodów w całym województwie. Lata praktyki w branży przekładają się na wypracowany system obsługi klienta i liczne kontakty dzięki którym jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze ceny za używane auta.

Jaki auta skupujemy ?

Interesują nas wszystkie pojazdy. Skupujemy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe i wszystkie inne. Interesują nas zarówno samochody sprawne jak i uszkodzone. Skupujemy auta całe jak i po wypadkach oraz kolizjach. Kupimy samochody z przeglądem i ubezpieczeniem OC jak i bez żadnych opłat. Interesują nas wszystkie marki i modele. Kupujemy auta kilkuletnie jak i bardzo stare. Nadające się do jazdy jak i te z przeznaczeniem już tylko na złom. Każde auto jest dla nas interesujące. Masz samochód w którejkolwiek obsługiwanej przez nas miejscowości, dzwoń śmiało. Zawsze jesteśmy do państwa dyspozycji. Nasze telefony są aktywne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zdajemy sobie sprawę iż często zależy państwu na bardzo szybkiej sprzedaży auta dlatego jesteśmy dostępni cały czas.

Jakie warunki trzeba spełnić aby sprzedać nam auto ?

Wystarczy do nas zadzwonić i ustalić szczegóły odbioru auta. Nie mamy żadnych kryteriów według których skupujemy auta. Każde auto traktujemy indywidualnie. Zadzwoń i przedstaw nam swoją ofertę a na pewno się dogadamy.